Geek & Gorgeous

Hydration Station 50 ml

By B., 26/09/2023
Origin of the photo: Romania
Rating INCI Beauty
13,6 / 20
8 1 Do you want to display this score on your site?

Comments

L. - 03/01/2023

První dojmy (ozkoušeno na ruce): krém "voní" úplně stejně jako Jelly Joker (mycí gel od této značky), je to takový gel-krém, průhledný, hutnější textury, ale roztírá se dobře. Už během roztírání mám pocit, jako bych opravdu dávala svojí pokožce napít - jakoby se nacucávala vodou, s mírně chladivým dotekem. Nelepí. Není mastný a kůže se po něm neleskne, jen vypadá hydratovaně.
Jsem na něj zvědavá... použiji ho dnes poprvé ve večerní rutině... Doplním později další info.

L. - 03/01/2023

@Hella90 Yes

L. - 31/08/2023

@Bobby18 Zpočátku, když jsem ho zkoušela na obličeji, přišlo mi, že mi v něm asi něco vadí, nabíhal mi takřka okamžitě na tvářích (spíš jen na jedné straně) jakýsi začervenalý půlměsíc. Zkusila jsem vysadit. Pak jsem ho zase nějak začala používat, když docházel jiný krém... a pleť si zvykla... Přijde mi, že benefity převažují, opravdu hezky hydratuje. Měla jsem/mám doma ještě ten druhý, Happier Barrier krém, o tom jsem četla, že je jen nepatrně výživnější a smíšená pleť ho snese v pohodě jako noční krém - já ne. Zkoušela jsem míchat půl napůl s tím Hydration Station, pořád je to na mě moc... jakoby mastné... A zjistila jsem, že i ten Hydration Station mi nesedí tak dobře teď přes léto - spíš mi vyhovoval večer. A ráno dát rovnou spf (pokud možno co nejlehčí). Před pár dny jsem spotřebovala poslední zbytky z tuby. Přemýšlím, že bych si ten Hydration Station koupila znovu, ale láká mě zase něco nového. Každopádně myslím si, že bude skvělý i pod makeup nebo bb krém.

M
M. - 08/01/2024

I like it, it is cheap, does the job for summer. I have oily-combination and maturing skin.

Want to react?

Download our app!

Composition

ALLANTOIN, *******, ANHYDROXYLITOL, AQUA (WATER), BISABOLOL, *******, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CITRIC ACID, *******, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLUCOSE, GLYCERIN, *******, ISOSORBIDE DICAPRYLATE, PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, TOCOPHEROL, XYLITOL, XYLITYLGLUCOSIDE (*).

(*) Ingredients are displayed in alphabetical order and some have been deliberately hidden (*******), to get the exact composition, please use our applications.

Alternative products

Download our app!