Lavera

Freshness & Balance Shampoo - 250 ml

By jiji55, 14/08/2021
Origin of the photo: France

Comments

Luciet108 - 07/01/2023

Šampon voní docela hezky, jakoby sladce-bylinkově, v podtextu typická Lavera vůně... Ale špatně pění - alespoň v tvrdé vodě. Po prvním použití mě po něm trochu svědila hlava, pak už ne... donutila jsem se sdělat celé balení, mám ovšem pocit, že tu pokožku hlavy (i vlasy) spíš vysušuje, což je nešvar spousty čištičů na mastné vlasy i pleť - kontraproduktivní efekt, spíš to podněcuje ještě větší maštění... Jako nouzovka dobrý, ale znovu bych ho nekoupila. A určitě doporučuji použít kondicionér (nemusí být od stejné značky), nejen pro lepší rozčesávání.

Want to react?

Download our app!

Composition

ALCOHOL DENAT.**, *******, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT*, CHENOPODIUM QUINOA SEED EXTRACT*, CITRAL***, *******, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL EXTRACT*, COCO-GLUCOSIDE, *******, FRAGRANCE (PARFUM)***, GLYCERIN, GLYCERYL UNDECYLENATE, *******, LACTIC ACID, LAURYL GLUCOSIDE, LIMONENE***, LINALOOL***, MARIS SAL, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) LEAF EXTRACT*, SODIUM COCO-SULFATE, *******, WATER (AQUA), ZINC PCA (*).

(*) Ingredients are displayed in alphabetical order and some have been deliberately hidden (*******), to get the exact composition, please use our applications.

Alternative products

Download our app!